کدام روش مهاجرت به کانادا برای من بهتر است؟

  • من مالک یک بیزینس هستم:

در صورتی که صاحب یک کسب و کاری هستید که خودتان آن را مدیریت می کنید، مهاجرت به روش سرمایه گذاری یا خوداشتغالی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. البته شما باید بتوانید دارایی های مالی تان را نشان بدهید که این ارقام در ایالت های مختلف فرق دارد. مثلا در ایالت بریتیش کلمبیا دارایی شما باید حداقل 500 هزار دلار کانادا باشد.

 

  • من در کانادا تحصیل یا کار کرده ام:

اگر در کانادا تحصیل یا کار کرده اید روش تجربه کانادایی می تواند روش مناسبی برای شما باشد.

 

  • من یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دارم:

اگر یک پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی دارید که دارای ویژگیهای لازم است حتما به شما کمک زیادی در جهت رسیدن به اهداف مهاجرت به کانادا خواهد داشت. در این راستا حتما می توانیم پیشنهاد شغلی را بررسی کنیم و از طریق بهترین روش ممکن برای شما اقدام کنیم . شما می توانید فرم ارزیابی مهاجرت به کانادا را تکمیل کنید و از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

 

  • من دوست یا خویشاوند نزدیک در کانادا دارم:

اگر شما خویشاوند نزدیک در کانادا دارید ممکن است بتوانید اقامت دایم کانادا را از طریق برنامه خویشاوندی بدست آورید. علاوه بر این داشتن یک دوست نزدیک در کانادا می تواند به افزایش امتیاز شما در برنامه استانی کمک کند. فرم ارزیابی اولیه مهاجرت به کانادا راتکمیل کنید تا بتوانیم بهترین روش موجود برای مهاجرت به کانادا را پیدا کنیم.

 

  • من دارای تحصیلات دانشگاهی هستم:

تحصیلات شما در همه برنامه های مهاجرتی از جمله نیروهای متخصص و انتخاب استانی دارای امتیاز است. برای محاسبه امتیازات خود می توانید فرم ارزیابی رایگان را تکمیل کنید.

 

  • من دارای حداقل یک سال تجربه کاری هستم:

متقاضیان مهاجرت به کانادا که حداقل یک سال سابقه کار دارند در برنامه های انتخاب استانی و نیروهای متخصص صاحب امتیاز می شوند.

برو به بالا
واتس آپ

بیشتر از این منتظر نمانید. با ما تماس بگیرید!

6049065020(001)     پشتیبانی 24/7 اختصاصی مشتری تماس با ما