منطقه کوکیتلام، یک شروع مناسب برای زندگی در ونکوور بزرگ

 

مهاجران تازه وارد یا نیوکامرها، برای انتخاب محل سکونت تردید دارند. عموما با توصیه دوستان و آشنایان و برای نزدیک بودن به آنها، منطقه ای را برای اسکان انتخاب می کنند. برخی هم ترجیح می دهند در جاهایی زندگی کنند که جامعه ایرانیان بیشتر باشند. به عنوان مثال در منطقه نورث ونکوور ایرانیان و فروشگاههای ایرانی زیادی وجود دارد که برای تازه واردان جذابیت زیادی دارد. واقعیت این است که قیمت اجاره خانه ها در نورث ونکوور خیلی بیشتر از کوکیتلام است.

منطقی به نظر می رسد که محل سکونت، در ارتباط با محل کار افراد باشد. تقریبا همه تازه واردان، هنگام ورود به کانادا شغلی ندارند و اولین چالش آنها پیدا کردن کار است. بدیهی است تا پیدا شدن کار مناسب باید از پس اندازهای خود خرج کنید پس بهتر است منطقه ای را برای سکونت انتخاب کنید که اجاره خانه پایینتر باشد. منطقه کوکیتلام در ونکوور بزرگ یک منطقه عالی برای شروع زندگی در ونکوور است و به سرعت در حال گشترش می باشد. بیشتر ایرانیان در ناحیه کوکیتلام سنتر ساکن هستند و فروشگاههای ایرانی زیادی هم در این ناحیه در حال فعالیت هستند.

اجاره یک آپارتمان یک خوابه استاندارد از 1200 دلار در ماه شروع می شود این در حالی است که در منطقه نورث ونکوور این مبلغ از 1500 شروع می شود. البته اگر حوصله بیشتری به خرج دهید خانه هایی با اجاره 1000 دلار هم در کوکیتلام پیدا می شوند. هر چقدر بتوانید هزینه های خود را در ماههای اول ورود خود به کانادا بیشتر مدیریت کنید استرس های شما کمتر خواهد شد و با خیال راحت تری به برنامه های زندگیتان خواهید پرداخت.

در صورتی که برای پیدا کردن محل اسکان موقت یا طولانی مدت نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.

دسته بندی :